Szkolenia

W branży Horeca konkurencja jest zacięta, a oczekiwania klientów stale rosną. Dlatego niezwykle ważne jest, aby Twoja firma była na bieżąco z najnowszymi trendami, zachowywała najwyższe standardy obsługi klienta i zarządzania oraz miała zespół pracowników wykwalifikowanych do obsługi gości. Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych szkoleń dla firm Horeca. Niezależnie od tego, czy prowadzisz hotel, restaurację, kawiarnię czy cukiernię, nasze szkolenia pomogą Ci w rozwoju i osiągnięciu sukcesu.

Efektywność sprzedaży

Szkolenie z efektywności sprzedaży to inwestycja w przyszłość Twojego biznesu. Pomaga ono w osiąganiu lepszych wyników, budowaniu relacji z klientami i rozwijaniu umiejętności sprzedażowych.

Jakość obsługi

Nasze szkolenia skupiają się na doskonaleniu umiejętności obsługi klienta, co przekłada się na zadowolenie gości i ich powrót.
standaryzacja serwisu, komunikacja z Gośćmi, komunikacja wewnątrz zespołu, zasady savoir vivre

Warsztaty sommelierskie

Umiejętna sprzedaż win może zwiększyć przychody Twojej firmy jak również podnieść jej prestiż. Sprzedaż wina to coś więcej niż umiejętność.

Tworzenie kart MENU

 Analiza SWOT, food cost, kalkulacja oraz rentowność, dobór dań, napojów oraz food pairing win. Projektowanie graficzne oraz skład drukarski.

"Inwestowanie w wiedzę, zawsze przynosi największe zyski."

Benjamin Franklin
SZKOLENIA

Dogodne formy współpracy

Wiem, że każdy biznes potrzebuje indywidualnego podejścia. Każdy jest inny, każdy ma inne potrzeby. Wspólnie możemy stworzyć program oraz dopasować formę współpracy.
Szkolenia. Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Potrzebujesz ciągłego nadzoru i doszkalania swojego personelu? Możliwość współpracy stałej / rozliczeń abonamentowych.
Pracujesz w międzynarodowym teamie? Zatrudniasz pracowników zza granicy?
Możliwość szkolenia w języku angielskim. 
Szukaj