Degustacje

Moje zainteresowania Winem sięgają wiele lat wstecz. Już jako dziecko uczestniczyłem w winobraniu i podpatrywałem jak robi się wino. Wiele lat później okazało się, że tworzenie wina tego właściwego, prawdziwego wygląda inaczej. Zgłębiając tajniki tej sztuki, bo zaiste jest to wielką sztuką, dotarłem do miejsca w którym dziś jestem. Posiadam swoją, choć niewielką to własną winnicę z właśnie budowaną winiarnią - kto wie? może pewnego dnia stworze naprawdę dobre wino, którym będę mógł się pochwalić. Zafascynowany tym szlachetnym trunkiem i pod wpływem wspaniałych ludzi, historii i miejsc zacząłem zgłębiać jego tajemnice. Nie poprzestałem na próbach produkcji wina - jeżdżę po winnicach, uczę się smaków i zapachów, poznaję historię miejsc oraz ludzi tworzących wina. Poznaje tradycje oraz uczę się ziemi, słońca, wiatru, deszczu, minerałów - tego wszystkiego co można znaleźć w winie. To naprawdę wspaniały i fascynujący Świat.Jestem absolwentem winiarskiej szkoły Wine and Spirit Education Trust z siedzibą w Londynie oraz kalifornijskiej szkoły Capstone California.
Przede wszystkim jednak, jestem miłośnikiem wina, dobrej kuchni i towarzystwa oraz sztuki savoir vivre. Zapraszam do mojego Świata.

"Wielkie jest szczęście tego, kto ma dobrą butelkę, dobrą książkę, dobrego przyjaciela."

Moliere

"Kontynent"

Degustacja 5 różnych win z wybranego kontynentu.
Do wyboru: Nowa zelandia, Australia, Europa, Ameryka Południowa, Ameryka Północna

do 8 osób   1000 zł 
9 do 16 osób 1650 zł
17 do 24 osoby 2300 zł
25 do 32 osoby 2950 zł

"Słoneczna Kalifornia"

Degustacja 5 różnych win z Kalifornii.  

do 8 osób   1000 zł 
9 do 16 osób 1650 zł
17 do 24 osoby 2300 zł
25 do 32 osoby 2950 zł


"Cztery światy"

Degustacja 7 różnych win z różnych stron świata.

Europa (dwa wybrane kraje spośród: Włochy, Francja, Hiszpania, Niemcy, Węgry, Polska)  Nowa Zelandia, Australia, Chile, Argentyna, USA Kalifornia

do 8 osób 1300 zł 
9 do 16 osób 2150 zł
17 do 24 osoby 3000 zł
25 do 32 osoby 3850 zł

"Grand Cru"

Degustacja 4 różnych win z apelacji Grand Cru.  

do 8 osób 2300 zł 
9 do 16 osób 4000 zł
Sommelier zaklęty w smaku

       Podczas degustacji zaprezentuję Państwu wybrane wina, opowiem związane z nimi historie, przedstawię winnice z których pochodzą oraz przeniosę Państwa do różnych zakątków naszego globu. 
Wspólnie zagłębimy się w świat zapachów, smaków oraz subtelnych nut zatopionych w tym szlachetnym trunku jakim jest wino. Poznacie również najważniejsze zasady postępowania z kieliszkiem, butelką oraz technikami serwowania. 
Jednak degustacja to przede wszystkim rozmowa, dobre towarzystwo, zabawa i oczywiście śmiech.

Czas trwania degustacji od 2 do 4 godzin (w zależności od wybranej degustacji oraz ilości uczestników)
Do każdej degustacji przy serwujemy deskę przekąsek (sery, owoce, wędliny). Istnieje również możliwość zakupu / zamówienie degustowanych win.

Potrzebujesz zorganizować degustację wg indywidualnych potrzeb, napisz lub zadzwoń. Z przyjemnością dopasuje ofertę do Twojego eventu.
Szukaj