horeca manager

Pawel Drostek

       Wszystko zaczęło się w 2003 roku, gdy po raz pierwszy zetknąłem się z branżą. Pomimo wielu innych przedsięwzięć, które zrealizowałem w swoim życiu zawsze najbliższe mojemu sercu pozostaje praca w sektorze hotelarsko-restauracyjnym. Jednym z najtrudniejszych ale zarazem dających mi największe spełnienie. Organizacja eventów, zarządzanie kapitałem ludzkim, psychologia oraz nowe technologie to mój świat. HORECA to miejsce, które doskonale pozwala na rozwój oraz wykorzystanie tych umiejętności.
       Podczas swojej kariery w branży HORECA zdobyłem doświadczenie na wielu różnych stanowiskach. Dzięki temu posiadam jej praktyczną znajomość co również pozwoliło mi piąć się po szczeblach kariery i z czasem objąć stanowiska kierownicze.   
Szlify zdobywałem zarówno w kraju jak i za granicą. Miałem przyjemność pracy z wieloma profesjonalistami i dzięki mentorom, których spotkałem na swojej drodze opracować swój własny program szkoleniowy. 
      Niektóre z miejsc w których miałem przyjemność szlifować swój warsztat to:
Mandarin Oriental London 5* Hotel, Hunters of Cockfosters, Dwór Boratyn, Restauracja na Górce, Bacówka Radawa & SPA. W 2021 roku zostałem zaproszony do Akademii Dewelopera jako wykładowca z dziedziny automatyzacji obiektów na wynajem.
Obecnie jestem dyrektorem nowo powstałego resortu wakacyjnego, Wioska Wakacyjna Radawa. Do realizacji tego projektu zostałem zaproszony na poziomie projektu i jako ekspert w branży współuczestniczyłem w jego budowie oraz automatyzacji.
Szukaj